هفتادوهفتمین مشارکتِ مکتوبِ راهنمایانِ گروهِ خانواده‌ی نمایندگیِ آکادمی
دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 03:45 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست نماینده همسفران (همسفر زری) | ( نظرات )

هفتادوهفتمین مشارکت کمک راهنمایان گروه خانواده نمایندگی آکادمی در رابطه با دستور جلسه "تخریب‌های شیشه و درمان آن با متد DST" تقدیم حضور شما عزیزان می‌شود.


سلام دوستان شادی هستم همسفر کمک راهنمای لژیون بیست و چهارم

اعتیاد همیشه بد زشت و زننده است از تریاک گرفته الی آخر درکل از ازدواج انسان با مواد مخدر چیز زیبایی تولید نمی‌شود؛ ولی همه مواد یک طرف و شیشه یک طرف.

 آقای مهندس دژاکام به مصرف‌کنندگان شیشه لقب دیوانگان شاخ‌دار دادند و فرمودند مصرف‌کننده شیشه یک دیوانه‌خانه سیار هستند. مشاعرشان دست خودشان نیست.

شیشه یا همان متاآمفتامین از موادمخدر مخدر صنعتی است سفید: بدون بو: تلخ‌مزه و کریستالی ست.

 در طبیعت یافت نمی‌شود در سال ۱۸۸۷ دانشمندان ژاپنی در حال جدا کردن آفدرین از بوته افرا بودند که شیشه را به‌تصادف به وجود آوردند.

در جنگ جهانی دوم هیتلر بین سربازان متاآمفتامین توزیع می‌کرد تا روحیه آن‌ها تقویت‌شده و سطح هوشیاری‌شان را بالا نگه دارد درگذشته در پزشکی برای درمان احتقان بینی استفاده می‌شد.

 دسوکسین یکی از برندهایی است که شیشه را قانونی تولید می‌کند و برای اختلال کم‌توجهی؛ بیش فعالی؛ کاهش وزن و افسردگی البته به‌ندرت تجویز می‌شود.

آقای مهندس دژاکام شیشه را جز مواد مخدر و محرک نمی‌دانند به عقیده ایشان شیشه جز مواد مخرب است با مصرف شیشه دوپامین مغز به‌شدت بالا می‌رود در آستانه اسکیزوفرنی قرار می‌گیرد شخص دچار بدبینی می‌شود. شیشه به سیستم ایمنی بدن حمله می‌کند جوش‌های چرکی و...

در مجامع علمی دنیا اعتیاد یک بیماری پیش‌رونده و غیرقابل درمان است اما در کنگره ۶۰ هم قابل‌درمان و هم

 پس‌رونده است و DST یک علم است و اجرای درست آن احیا می‌کند فواید شربت اوتی بر هیچ‌کس پوشیده نیست اما نوع مصرف یعنی زمان مناسب مقدار مناسب و روش مناسب بسیار مهم است

در کتاب چهارده مقاله از آقای مهندس دژاکام در مقاله پنجم صفحه ۱۰۶ پروتکل دی اس تی برای درمان شیشه به‌طور کامل توضیح داده‌شده است با این متد کنگره کیمیاگری می‌کند مفرغ را تبدیل به طلا می‌کند

 در پایان؛ برای آنانی که حال خوشی ندارند بنا به دیدگاه سردار دو راه بیشتر وجود ندارد یا به نیروهای راستین که خواستار حق و حقیقت هستند ملحق شوند و یا صبر کنند که نیروهای مخرب و بازدارنده آن‌ها را با گردباد عظیم به عمق ظلمات هدایت کنند

.

سلام دوستان اسرین هستم همسفر کمک راهنمای لژیون بیست و سوم

در آموزه‌هایمان داریم که هیچ عمل ضد ارزشی‌ای انجام نمی‌گیرد مگر اینکه به لباس ارزشی آراسته شود.

حال سؤال اینجاست که لباس ارزشی‌ای که مواد مخدر در ابتدای مصرف به تن می‌کند به چه شکل است که این‌چنین انسان را می‌تواند به‌سوی خود جذب کند؟ این لباس چیزی است از جنس انرژی، تمامِ جنگ بر سر کسب انرژی است، انرژی‌ای که تمامی انسان‌ها به دنبال آن هستند بلکه حال خوشی پیدا کنند و برخی طریقه به دست آوردن آن را از راه مواد مخدر می‌یابند و برخی هم با سایر ضد ارزش‌ها. در بیشتر بررسی‌ها و در بین عامه مردم انرژی‌ای را که شخص با مصرف مواد مخدر به دست می‌آورد، انرژی کاذب می‌دانند، ولی آیا واقعاً این انرژی که مواد می‌دهد کاذب است؟

برای پاسخ بهتر است نگاهی بیندازیم به تعریف انرژی؛ انرژی در فیزیک به این شکل تعریف می‌شود که کار انجام‌شده در واحد زمان و تعریف کار هم جابجایی در اثر واردکردن نیرو است بنابراین با توجه به این تعاریف یا کاری انجام‌گرفته یا انجام نگرفته و پیرو آن انرژی یا وجود دارد یا وجود ندارد، درنتیجه انرژی نمی‌تواند کاذب باشد یا هست یا نیست و انرژی‌ای هم که از مصرف مواد به دست می‌آید کاملاً حقیقی است، اما منبع این انرژی چیست؟ منبع این انرژی درواقع انرژی‌های ذخیره‌شده در بدن خود شخص است که در طی مصرف و در مدت‌زمان کوتاهی در اختیار او قرار می‌گیرد یا به قولی فتیله چراغ را یک‌دفعه بالا می‌کشد و در بین مواد مخدر، شیشه معروفیت زیادی در بالا بردن انرژی دارد؛ به‌طوری‌که انرژی ذخیره‌شده‌ای که شخص باید در طول چند شبانه‌روز مصرف کند، با مصرف شیشه به یک‌باره و یک شبه آزاد می‌گردد و گویا در بدن سنسوری که باید اعلام خستگی کند تا بدن به استراحت بپردازد را از کار می‌اندازد و در ادامه بعد از تمام شدن اثر مصرف، شخص آن‌چنان احساس رکود و خستگی می‌کند که برای کسب انرژی مجدداً به مصرف دوباره روی می‌آورد و این چرخه در طول زمان آن‌قدر تکرار می‌شود که شخص به یک مصرف‌کننده دائم تبدیل می‌گردد.

در پایان، جای بسی خوشحالی و شکر است که در کنگره 60 راه درمان این ماده مخدر در کنار سایر مواد، وجود دارد و این در حالی است که در تمام دنیا هنوز هیچ راه‌حل قطعی برای درمان شیشه ارائه نشده است.

سلام دوستان سیمین هستم همسفر کمک راهنمای لژیون بیست و دوم

شیشه یا کریستال با این باور غلط در جامعه جا افتاد که مورفین ندارد و بنابراین اعتیادآور نیست و متأسفانه در بین جوانان خیلی سریع رایج شد، اعم از دختران به دلیل لاغری و کم کردن وزن و در پسران به دلیل سرخوشی و لذت‌های شادی‌آور که متأسفانه این لذت‌ها بعد از چندین ماه مصرف، خیلی زود از بین می‌رود و شخص بعد از مدت کوتاهی از مصرف دچار افسردگی و اختلالات روانی می‌شود. درنتیجه، به خاطر همین اختلالات، شخص مصرف‌کننده نمی‌تواند به زندگی عادی خود ادامه دهد.

شیشه ماده‌ای است با اعتیادآوری شدید و تخریب بالا و از نوع مواد خطرناک است که خطر آن حتی از کوکائین هم بیشتر است. ترکیبات شیشه از آمفتامین و متاآمفتامین است که با موادهای ارزان و ساده در آزمایشگاه‌ها تولید می‌شود و به‌راحتی به دست جوانان می‌رسد.

تخریب شیشه بر روی سیستم عصبی شخص است که شخص را دچار زودرنجی زیاد و توهمات دیداری و شنیداری و خشم زیاد و حتی جنون هم می‌کند. چه قتل‌هایی که به دست افرادی که شیشه مصرف کرده‌اند صورت گرفته است، از فرزندان بی‌گناه تا خانواده‌ها.

در دنیا معتقد هستند که درمانی برای شیشه وجود ندارد و هنوز در حال تحقیق و بررسی برای پیدا کردن راه‌حلی برای درمان شیشه هستند، درحالی‌که سال‌هاست که در کنگرهٔ ۶۰ درمان شیشه انجام می‌گیرد و افرادی که حتی مصرف بالایی از شیشه داشتند با روش DST به‌راحتی درمان شده‌اند و در حال حاضر در سلامت کامل به زندگی خود ادامه می‌دهند.

کسانی که در کنگرهٔ ۶۰ شیشه مصرف می‌کردند و به درمان رسیده‌اند، جزء تیم ورزش‌های رایج کنگره شامل تیر و کمان، راگبی، فوتبال و والیبال هستند. تیم راگبی کنگرهٔ شصت از افرادی که سابقاً مصرف شیشه داشتند تشکیل‌شده است و همگی آن‌ها در سلامت کامل روحی، جسمی و روانی هستند. ولی متأسفانه در دنیا چون هنوز صورت‌مسئلهٔ اعتیاد حل‌نشده است، پس درمان آن‌هم پیدا نشده است. ولی در کنگره به دست پرتوان آقای مهندس دژاکام حل روش DST ابداع شده است و هر مصرف‌کننده‌ای با هر نوع مواد که وارد کنگره شده به درمان قطعی ازلحاظ جسمی و روانی رسیده است و هم اکنون به زندگی عادی خود ادامه می‌دهند.

سلام دوستان گلناز هستم همسفر کمک راهنمای لژیون بیست و یکم

من به‌واسطه داشتن دو مصرف‌کننده شیشه، این دستور جلسه برایم کاملاً ملموس است.

زمانی که با کنگره آشنا نشده بودم تنها تصوری که از فرد مصرف‌کننده شیشه داشتم و تنها آینده‌ای که برایش تصور می‌کردم تنها به دو چیز ختم می‌شد مرگ و یا جنون.

همان‌طور که می‌دانیم مواد مخدر از هر نوعی که باشد تخریب‌های زیادی روی جسم و روان و جهان‌بینی فرد مصرف‌کننده ایجاد می‌کند؛ و این تخریب‌ها بسته به سیستم بدن فرد مصرف‌کننده و میزان مصرف متفاوت است و معمولاً هر مصرف‌کننده‌ای علاوه بر یکسری واکنش‌های مشترک و ثابت مصرف مواد مخدر، یک واکنش خاصی را از خود بروز می‌دهد.

به نظر من و با توجه به تجربه‌ای که از بودن کنار مصرف‌کننده شیشه داشتم، علت اینکه یک‌زمانی گفته می‌شد شیشه درمان ندارد، این بود که تخریب‌ها و آسیب‌هایی که مصرف شیشه به فرد وارد می‌کند بسیار تا بسیار شدیدتر و سریع‌تر از سایر مواد مخدر است. به‌طوری‌که شاید تا سال‌ها اثرات مصرف شیشه در فرد مصرف‌کننده مشهود باشد.

اما همین شیشه‌ای که تخریب‌های زیادی ایجاد می‌کند و زمانی همه فکر می‌کردند مصرف‌کننده شیشه هیچ‌وقت درمان نخواهد شد، در کنگره 60 به‌راحتی و کاملاً اصولی با روش DST درمان شده و نمونه‌های بسیار زیادی در کنگره می‌بینیم که نه‌تنها زمانی مصرف‌کننده شیشه بوده‌اند و امروز درمان شده‌اند بلکه حتی در عرصه‌های مختلف جامعه مثل ورزش، به‌صورت حرفه‌ای مشغول فعالیت هستند.

خداروشکر می‌کنم که امروز بعد از سال‌ها حضورم در کنگره و مشاهده نمونه‌ها و سندهای بدون نقص فراوان و درمان یکی از مصرف‌کننده‌هایم، متوجه شدم که برای شیشه هم مثل هر نوع مواد مخدر دیگری راه درمان وجود دارد.

امیدوارم به‌زودی زود اذن درمان همه مصرف‌کننده‌هایی که هنوز در دام اعتیاد گرفتار هستند صادر شود و آن‌ها هم به درمان و آرامش واقعی برسند.

تایپ همسفر سولماز لژیون خانم زری (لژیون دهم)

ارسال همسفر زری لژیون دهم

همسفران نمایندگی آکادمی

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشاركت مكتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
الهه سه شنبه 24 تیر 1399 11:40 ق.ظ
سلام و خسته نباشی خدمت کمک راهنمایان عزیزم.مطالبتون بسیار خوب و آموزنده بود.
و خسته نباشید میگم به راهنمای زحمت کش خودم خانم زری عزیز.
و خانم سولماز بابت زحماتشون در وبلاگ
سه شنبه 24 تیر 1399 10:50 ق.ظ
سلام و خدا قوت به کمک راهنمایان عزیز مطالبتون خیلی کامل بود کاملا استفاده کردم.
و همچنین به راهنمای خوبم خانم زری، و خانم سولماز عزیز خسته نباشید میگم
زهره همسفر علی شعبه دانیال اهواز سه شنبه 24 تیر 1399 12:36 ق.ظ
سلام و خداقوت خدمت کمک راهنمایان عزیز شعبه آکادمی مطالب بسیار خوب و آموزنده ای بیان نمودین انشالا همیشه موفق و پایدار باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic