خلاصه سی‌دی ژست- همسفر فاطمه
دوشنبه 19 خرداد 1399 ساعت 03:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر زهرا (لژیون بیست‌ و سوم) | ( نظرات )
 امروزه مد شده که افراد ژست بی‌خدایی می‌گیرند و با تفاخر می‌گویند خدایی نیست غافل از اینکه تمام اطلاعات صور پنهان را پیامبران به ما داده‌اند.

استاد در این سی‌دی درباره نفس و روح صحبت می‌کنند و با تعریف نفس شروع می‌کنند و می‌فرمایند نفس چیزی است که تعیین موجودیت می‌کند در ظاهر و باطن که خاصه هم دارد. ما باید درباره نفس ورودی اطلاعاتی داشته باشیم تا درست زندگی کنیم و برای حل هر چیز ابتدا باید صورت‌مسئله را بدانیم تا بتوانیم آن موضوع را حل کنیم. کرونا را به خاطر چه این‌قدر ایزوله می‌کنند؟ به خاطر این‌که صورت‌مسئله پیدا نشده، وقتی صورت‌مسئله را پیدا کردیم و گفتیم اعتیاد در سه قسمت جسم، جهان‌بینی و روان تخریب ایجاد کرده و برای به درمان رسیدن باید این سه مولفه به درمان برسد.
مواد مخدر در سیستم x تخریب ایجاد می‌کند، بدن انواع و اقسام مواد مخدر مثل مرفین، انکفالین و... و محرک‌هایی مثل دوپامین، سراتونین و ... تولید می‌کند که مجموعه این‌ها می‌شود سیستم x و اگر در این سیستم اختلالی به وجود بیاید، می‌شود اعتیاد که براثر استفاده مکرر از مواد مخدر این سیستم تحلیل می‌رود. اکثر بیماری‌ها براثر اختلال در بیوشیمی بدن به وجود می‌آید و اگر بیوشیمی یا سیستم x را درست کنیم بیماری نیز از بین می‌رود.
انسان دارای دو بخش صور پنهان و صور آشکار است و اگر صور پنهان را نادیده بگیریم، نمی‌توانیم در خیلی از درمان‌های روانی موفق شویم. امروزه مد شده که افراد ژست بی‌خدایی می‌گیرند و با تفاخر می‌گویند خدایی نیست غافل از اینکه تمام اطلاعات صور پنهان را پیامبران به ما داده‌اند. پیامبران بسیار باعظمت هستند که بعد از گذشت دو هزار سال هنوز پیروان بسیاری دارند و بعد این‌همه سال، هنوز ماندگار هستند.
جسم حکم یک لباس یا ماشین را دارد یا جسم ما یک شهر است که این‌ها ساکنین آن هستند، آن چیزی که مالک این خانه است اسمش نفس است. جسم از بین می‌رود ولی نفس از بین نمی‌رود. نفس می‌تپد جسم را به وجود می‌آورد بعد از مدتی جسم از بین می‌رود ولی نفس عروج می‌کند و اطلاعات کاملی می‌گیرد و روح فرمان یا همان امر رب است، روح نمی‌تواند شیطانی یا اهریمنی و یا حیوانی باشد. روح فقط مختص انسان است ولی طبق امر پروردگار است. این جسم ما داخلش یک دانه نفس است که صاحب و مالک آن است و در این جسم یکی دیگر نیز هست به نام روح که به امر خدا است که انسان را به نیکی و خوبی هدایت می‌کند چون انسان اختیار دارد یا راست می‌رود یا چپ. یکی انسان را به‌خوبی تشویق می‌کند، اسمش روح است و یکی به بدی تشویق می‌کند؛ هر دو در وجود ما هستند. انسان از نفس واحده خلق شد، یکی خودش یعنی نفس و یکی روح و دیگری موجود منفی، چون دوباره انسان از ظلمات ثلاثه خلق می‌شود که ممکن است به همین سه مورد برخورد کند.
قبل از آنکه در شکم مادرتان به وجود بیایید، قبلاً در ظلمات ثلاثه خلق شدید. این‌ها ریشه و پشتوانه انسان را می‌گوید و ما به همه این‌ها نیاز داریم تا بدانیم از یک مرحله دیگری آمدیم و به مرحله دیگری می‌رویم پس باید در صراط مستقیم قرار بگیریم.
دو نفر در وجود ما هستند که وجود و نفس ما را پر می‌کنند، یکی روح که به‌خوبی دعوت می‌کند و دیگری انسان را به سمت منفی پر می‌کند. وقتی کاری را انجام می‌دهیم، باید حواسمان جمع باشد یکی در حال القا به ماست و دارد ما را پر می‌کند.
هر کس در صراط مستقیم هست به مقصد می‌رسد و مقصد ما هم رهایی است. همه‌چیز طبق قانون الهی انجام می‌پذیرد. قرار گرفتن خورشید و زمین در جای خودشان نشان از عظمت قدرت مطلق است و همه‌چیز طبق قانون الهی است و همه نظام هستی بر مبنای این است.
قوانین الهی در صور آشکار و صور پنهان و در مسائل فیزیکی و ماورای فیزیک وجود دارد. همه‌چیز مانند یک چرخه کامل از حلقه بالاتر به حلقه زیرین است و باز از حلقه بالاتر به حلقه دیگری از یک جهان به جهان دیگری مرحله‌به‌مرحله جهان‌ها تودرتو هستند.
در تمام کائنات فقط یک فرمانده و یا خدای واحد هست و شریکی ندارد و ما همه خدمتگزار و یا فرمان‌بردار او هستیم. مردم یک سری اعتقاد دارند باید به اعتقادات احترام گذاشت و نباید توهین کرد، اگر کسی در کنگره اشتباه کرد؛ من به او تذکر می‌دهم، تنبیه نمی‌کنم چون انسان باید تجربه کند، حرکت کند و وقتی حرکت کند؛ دچار مشکلات می‌شود.جای شکر دارد که این افراد اندک‌اند.
در تمامی حیات‌ها بایستی یک نفر پیدا شود که ارابه‌ها یا دهانه اسب را به میل خود به هر سو بچرخاند، آنان مانند همان کافران هستند که ظاهراً خود را مسلمان می‌پندارند یعنی هیچ فسادی انجام نمی‌گیرد مگر اینکه لباس تقوا به آن بپوشانیم.
گردباد را فراموش نکن! بایستی به کار بزرگی بیاندیشیم و بدانید که نیت‌ها به یاری ما خواهند آمد تا پایه‌های این بنای عظیم را بنا بگذارند و آنچه ازیادرفته، دوباره احیا نماییم و حقیقت را با جلوه‌ای بسیار زیبا و خوب ببینیم. گردباد وقتی می‌چرخد چیزهایی از زمین به سما ببرد، آن‌هایی که وزن ندارند؛ وارد گردباد می‌شوند و آن‌هایی که با حرکت گردباد هماهنگ شوند؛ عروج می‌کنند و به سما می‌روند. اگر چیزی در جهت حرکت گردباد هماهنگ نباشند در جهت خلاف آب شنا کرده‌ و فشار گردباد از آن‌ بالاتر است بنابراین خرد و خاکشیر می‌شوند و پرتشان می‌کند بیرون.
در کنگره هم همین‌طور است، آن‌هایی که به‌دردنخور باشند؛ می‌روند و اگر وارد شدند باید در صراط مستقیم باشند. باید با حرکت گردباد هماهنگ باشند و اگر با حرکت گردباد هماهنگ نباشند، ضربه می‌خورند و از بین می‌روند. راهنما و مرزبان و دیده‌بان باید با سیستم هماهنگ باشند و اگر نباشند به مشکل می‌خورد. نیستان به یاری ما خواهند آمد، نیستان بچه‌های کنگره هستند که درگذشته نبودند و حالا هستند. نیستان الهام و القا نیز می‌تواند باشد. نسل‌های جدید می‌آیند تا پایه‌های جدید را بگذارند و آنچه ازیادرفته دوباره احیا کنند تا حقیقت را با جلوه‌ای بسیار زیبا و خوبی ببینیم .
نویسنده: همسفر فاطمه لژیون خانم گلناز (لژیون بیست و یکم)
رابط وبلاگ و ارسال: همسفر زهرا لژیون خانم گلناز (لژیون بیست و یکم)
همسفران نمایندگی آکادمی

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دی های آموزشی و جهانبینی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر گلناز سه شنبه 20 خرداد 1399 11:37 ب.ظ
ممنون خانم فاطمه عزیز عالی بود
سه شنبه 20 خرداد 1399 08:10 ق.ظ
با سلام و خدا قوت خانم فاطمه عزیز
خیلی کامل و خوب همه مطالب را بیان کردید از شما و از همه خدمتگذاران وبلاگ هم که زحمت کشیدند سپاسگذارم
زهرا همسفر محسن لژیون ۲۱ دوشنبه 19 خرداد 1399 03:21 ب.ظ
با سلام. ممنون از خانم فاطمه عزیز برای خلاصه سی دی. خیلی کامل و جامع بود و استفاده زیادی بردم. خداقوت به همه دوستان وبلاگ
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic