مشارکت مکتوب لژیون خانم گلناز - لژیون بیستم و یکم
پنجشنبه 1 خرداد 1399 ساعت 12:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر زهرا (لژیون بیست‌ و سوم) | ( نظرات )
تعدادی از رهجویان خانم گلناز در لژیون بیست و یکم در خصوص دستور جلسه "در استحکام پایه‌های علمی و مالی کنگره من چه کرد‌ه‌ام؟" مطالبی ارائه نمودند، که به صورت مشارکت مکتوب تقدیم شما عزیزان می‌گردد.
سلام دوستان میترا هستم یک همسفر

چهارشنبه گذشته که استاد دستور جلسه هفتگی رو بیان کردند در ابتدا با خود تصور کردم روی صحبت با من نیست  چون نه علمی دارم درخور کنگره و نه از نظر مالی توانی که در کنگره مثمر فایده باشم اما هنگامی‌که به سخنان مهندس دژاکام و مشارکت‌های دوستان گوش فرا دادم خود را مدیون کنگره دانستم چراکه آرامش در زندگی‌ام را مدیون کنگره دیدم پس با خود فکر کردم که شاید اکنون نتوانم قدم بزرگی بردارم ولی همین‌که در آموزش‌ها همگام باشم و فرمان‌بردار و همان قانون یازدهم را حمایت کنم حداقل کوششی است که در وسع خویش انجام داده‌ام هرچند که کوچک باشد.
چراکه در کنگره فقط امروز مطرح نیست مهندس دژاکام به آینده‌ای شگرف در فکر ایجاد یک آکادمی بین‌المللی هستند.
من از اکنون خود را برای آن روزها آماده می‌کنم تا از لحاظ علمی مفید فایده باشم و امید آن دارم که از نظر توان مالی هم  بتوانم حتی در خرید یک اجر یا یکسانت زمین سهیم باشم زیرا اگر کمک‌های داوطلبانه‌ی دوستان در سال‌های پیش نبود من اکنون نمی‌توانستم زیر سقف کنگره بنشینم و راه روش زندگی بیاموزم اگر تلاش علمی اعضای کنگره نبود من امروز از آموزش‌های ناب کنگره و وجود راهنمایی از جنس عشق محروم می‌شدم و باید ماه‌ها و مهروموم‌ها در پشت درب‌های کنگره در انتظار پذیرش می‌ماندم.
پس من هرچند از لحاظ علمی و مالی بضاعتی ندارم در شأن کنگره اما دست از تلاش برنمی‌دارم تا روزی که بتوانم دِینم را ادا نمایم.

سلام دوستان هما هستم همسفر

اگر به آموزش‌هایی که در کنگره 60 فراگرفته‌ایم رجوع کنیم  قانون عمل و عکس‌العمل در باب این دستور جلسه به‌وضوح صدق می‌کند. هر عملی از ما سر بزند پاسخ آن به ما برمی‌گردد.
  این جهان کوه است و فعل ما صدا           سوی ما آید صداها را ندا
اگر نگاهی به پیشینه‌ی خود و مسافرمان قبل از ورود به کنگره داشته باشیم متوجه خدمات و آموزش‌های کنگره 60 (از نظر علمی) و امکاناتی که در اختیار خانواده‌ها قرار گرفته (از نظر مالی) می‌شویم تا ما و مسافرمان به رهایی برسیم آن هم به‌صورت رایگان.
از طرفی این علم کنگره بوده است که با توجه به شکست‌های عدیده در  روش‌های مختلف با تشریح صورت‌مسئله اعتیاد ؛راه را برای درمان و رهایی هموار نموده و گره از بزرگ‌ترین مشکل انسان‌ها باز نموده است.
اگر این دو اصل را سرلوحه خود قرار دهیم متوجه خواهیم شد که امکانات مالی و علمی کنگره 60 اول حاصل تحقیقات بی‌وقفه و تلاش خستگی‌ناپذیر بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس دژاکام  بوده و سپس هر چه در کنگره وجود دارد حاصل تلاش ارزنده اعضا می‌باشد.

سلام دوستان الهام هستم یک همسفر

در مورد دستور جلسه این هفته واقعاً من به شخصه اگر بخواهم تمام دارایی خودم را وقف کنگره کنم، بازهم جبران کاری که کنگره برای من کرد، نمی‌شود. کنگره به من و مسافرم زندگی بخشید. سلامتی، امید به زندگی، حال خوب، عشق، همدلی، همکاری، آرامش، خدمت کردن و خیلی چیزهای دیگر که من در طول زندگی‌ام به آن‌ها بی‌توجه بودم.
من چگونه باید تمام این‌ها را جبران کنم؟ در درجه اول خداوند را شاکرم که من را با کنگره هم مسیر کرد و بعد وظیفه‌ی خودم دانستم که جدا از مسافرم، خودم حرکتی در جهت خدمت مالی داشته باشم و خدای مهربان کمکم کرد و در جشن گلریزان توانستم به جمع عزیزان لژیون سردار ملحق شوم.
امید که إن‌شاء‌الله در سال جدید خودم و مسافرم بتوانیم مجدداً شرکت کنیم و با حرکت درست و تلاش امیدوارم که بتوانم به جایگاه مقدس کمک راهنمایی برسم و در آموزش‌ به افراد خواهان رهایی نیز خدمت کنم و این آموزش و حال خوبی رو که از راهنماهای خوبم خانم راحله  عزیز و خانم گلناز دریافت کردم را در چرخه نگاه دارم.
امیدوارم من که خودم در اعماق درد، غم، غصه و تنهایی بودم و امروز به کمک کنگره آزاد و رها و شاد هستم نیز روزی بتوانم حال خوب کس دیگری باشم.
درود بی‌نهایت و آرزوی سلامتی  برای آقای مهندس و خانواده‌ی بزرگ کنگره ۶۰

سلام دوستان زهرا هستم همسفر محسن، علی و مهدی

هر بار دستور جلسه در استحکام پایه‌های علمی و مالی کنگره چه کرده‌ام مطرح می‌شود، من با خودم به فکر فرو می‌روم که واقعاً چه‌کاری می‌توانم بکنم که جبران آنچه از کنگره به دست آورده‌ام باشد. کنگره علاوه بر درمان مسافرانم به من عزت و آبرو داد و من را فارغ از تمام مشکلات و برچسب‌هایی که به‌واسطه اعتیاد یدک می‌کشیدم؛ یک انسان و مخلوق خدا دید و وقتی به کنگره آمدم انسان‌هایی را دیدم که بی‌هیچ چشمداشتی به تازه واردین کمک می‌کنند و از وقت و انرژی و پولشان در راه کنگره هزینه می‌کنند.
اینکه چرا باید در استحکام پایه‌های علمی و مالی کنگره کنیم، سؤالی است که بارها از خودم پرسیدم و به این نتیجه رسیده‌ام که خیلی‌های دیگر نیز خواهان تجربه حال خوب امروز من و مسافرانم هستند و من نیز باید در وهله اول برای بهتر شدن حال خودم و در وهله دوم برای برپا نگه‌داشتن این سنگر بی‌بدیل در درمان اعتیاد تلاش و کوشش کنم و هر چه بیشتر تلاش کنم، تازه متوجه می‌شوم که نسبت به این تلاش تشنه‌تر شدم و همین‌طور می‌فهمم که تلاشم در مقابل دریافتم از کنگره اندازه سرسوزنی نیست.
اوایل درمان اعتیاد مسافرانمان فکر می‌کردم پرداخت قانون یازده تنها کاری است که من می‌توانم برای کنگره انجام دهم اما اکنون به این نتیجه رسیده‌ام که صرف زمان در کنگره و عشق و محبت هدیه دادن به کسانی که با ناامیدی پا به کنگره می‌گذارند چقدر ارزشمند است.
آرزوی عضویت و خدمت در لژیون سردار هم که خدمتی است که در دل تمام اعضای کنگره هست زیرا همه ما به‌خوبی می‌دانیم که اولین اصل باز نگه‌داشتن درب‌های کنگره و پذیرفتن انسان‌های خواهان رهایی است و امیدوارم خداوند به همه ما این توفیق را بدهد که از اعضای لژیون سردار باشیم و خود من در حال پس‌انداز کردن هستم تا به امید خدا در اولین فرصت به لژیون سردار ملحق شوم.
اکنون همه ما در حال برداشتن قدم‌هایی هستیم که می‌توانیم برای استحکام پایه‌های علمی و مالی کنگره برداریم هرچند گام‌های فعلی‌مان آن چیزی نیست که توقع داریم اما با حرکت راه نمایان خواهد شد، به امید آن روز....

رابط وبلاگ، ویرایش و ارسال: همسفر زهرا لژیون خانم گلناز (لژیون بیستم و یکم)
همسفران نمایندگی آکادمی
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشاركت مكتوب، در باب دستورجلسه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر گلناز جمعه 2 خرداد 1399 01:20 ق.ظ
خداقوت به همه عزیزان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات