خلاصه سی دی جابه‌جایی مهره ها-همسفر الهه
سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 ساعت 03:30 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فخری (لژیون یازدهم) | ( نظرات )
 مهندس دژاکام:این چندساله در سطح دنیا بعضی از کسانی که در مسند قدرت‌های بالا قرار دارند، دروغ می‌گویند، تکذیب می‌کنند، قسم هم می‌خورند، قسم و پیمان را هم زیر پا می‌گذارند. این یعنی قدرت گرفتن وبر مسند قضاوت نشستن ابلیسان.

 به حمدالله آمار ابتلا به کرونا در بین بچه‌های کنگره 60 خیلی کم است. چون در طول زمان در راه درست حرکت کرده‌اند. صراط مستقیم چیزی هست که انسان را برای حیات آماده می‌کند که در طول حیات دچار گرفتاری‌ها نشود. الآن ویروس کرونا در یک‌طرف قرارگرفته و سیستم ایمنی بدن انسان هم در نقطه دیگر. کشیدن سیگار، نوشیدن مشروب، ورزش نکردن، اضافه‌وزن و چاقی، دیر خوابیدن و بدخوابی و به‌طورکلی به جسم بها ندادن، سیستم ایمنی را تضعیف می‌کند و بدین ترتیب انسان‌ها آسیب‌پذیر می‌شوند. پیام اصلی انبیا همین است که چه‌کار کنیم که بتوانیم از زندگی خوبی برخوردار باشیم. کسی که از صراط مستقیم خارج می‌شود در این دنیا و هم آن دنیا به خودش آسیب می‌رساند، ولی گاهی اوقات آسیب‌ها را نمی‌بینیم و با یک دید ظاهری آن را مقایسه می‌کنیم.

این چندساله در سطح دنیا بعضی از کسانی که در مسند قدرت‌های بالا قرار دارند، دروغ می‌گویند، تکذیب می‌کنند، قسم هم می‌خورند، قسم و پیمان را هم زیر پا می‌گذارند. این یعنی قدرت گرفتن وبر مسند قضاوت نشستن ابلیسان. ما در سطح کره زمین همه‌چیز را نابود کرده‌ایم. دریاها و اقیانوس‌ها، جنگل‌ها و تمام مسیر رودخانه‌ها، همه حیوانات، پرندگان، ماهی‌ها، دولفین‌ها، نهنگ‌ها، همه را به نابودی کشیده‌ایم. تمام معیارهای زندگی را به‌هم‌ریخته‌ایم. فساد و بی‌بندوباری روی کره زمین مخصوصاً در اروپا به‌جایی رسیده که دیگر از مسائل عادی زندگی خسته شده‌اند تا جایی که مرد با مرد ازدواج بکند و زن با زن، مصرف مواد مخدر به اوج خودش رسیده، فراوانی تولید انواع و اقسام مواد روان‌گردان، ضد اضطراب، ضدافسردگی، ضد خواب، خواب‌آور و داروهای مورداستفاده بیماران بزرگ‌ترین منافع مالی را برای تولیدکنندگان آن دارد. ما این سیاره را از بین بردیم و خیال می‌کنیم که صاحب ندارد. صاحب آن (خداوند) نگاه می‌کند و می‌خواهد بگوید این وضعیت ناجور تا حدی برسد، حکمی صادر می‌شود و این دفعه اول نیست. این بیماری کرونا گرچه آسیب‌های زیادی می‌رساند ولی در کل یک صاعقه است، صاعقه‌ای که بر کره زمین فرود آمده و یک به‌جای خود درست‌وحسابی می‌دهد. ادامه حیات در کره زمین به دو قسمت قبل از کرونا و پس از کرونا تقسیم می‌شود.

دانش ما خیلی پایین است، مخصوصاً در قسمت شناخت انسان، در قسمت طب یک کارهایی کرده‌ایم. پاستور میکروب را کشف کرد که جلو یک سری بیماری‌ها را می‌گیریم و راه همان را می‌رویم ولی در کل چیزی نمی‌دانیم. حدود دویست بیماری هست که اصلاً بلد نیستیم، یعنی درمان ندارد داروهایی می‌دهیم و مریض‌ها را همین‌طور نگه می‌داریم مانند انواع سرطان‌ها. در مقابل سیستم کائنات و در مقابل این هستی ما چیزی نداریم و هنوز چیزی یاد نگرفته‌ایم اما خیلی ادعا می‌کنیم و هیچ‌کس این شهامت را ندارد که بگوید ما بلد نیستیم، می‌گویند درمان ندارد. این درنهایت به خیر ختم می‌شود (کرونا) خداوند چیز بدی ندارد و به‌هرحال این مرحله هم می‌گذرد و حال طبیعت یک مقدار بهتر است.

در نظام هستی حساب‌وکتابی هست این ویروس کوچک ناقابل که چهار پروتئین به هم چسبیده است و تازه موجود زنده هم نیست، آمد که بگوید هستی و حتی کره زمین دارای حساب‌وکتاب است و بزرگ‌ترین دانشمندان و اندیشمندان جهان کاری نتوانسته‌اند بکنند.

یک نیروی الهی داریم یک نیروی اهریمنی داریم. یک نیروی سازنده داریم یک نیروی تخریبی داریم. ما معتقدیم که نیروهای الهی سازندگی ایجاد می‌کنند و نیروهایی اهریمنی تخریب می‌کنند. کسانی که در جهت نادرستی حرکت می‌کنند، مثلاً رشوه می‌گیرند، دروغ می‌گویند، شهادت دروغ می‌دهند و از صراط مستقیم خارج می‌شوند، به آن‌ها نیروی اهریمنی می‌گوییم و چیز عجیب و تخیلی نیست و این کارها از دیدگاه آنان خیلی هم شیرین و زیباست و شکل خوبی دارد. پس کسانی که در جهت مخالف حقیقت حرکت بکنند، نیروی اهریمنی محسوب می‌شوند. این‌ها بارها زمین را برای رسیدن به قدرت ویران کرده‌اند؛ مانند جنگ جهانی اول و دوم.

کوتاه‌ترین فاصله بین دونقطه یک خط مستقیم است و کسی که بخواهد درراه راست حرکت کند هم سخت است وهم سهل است. سخت است برای این‌که حقیقت را از بین می‌برند و چیز دیگری جلوه می‌دهند. هیچ فسادی انجام نمی‌گیرد مگر آن‌که لباس تقوا پوشانده بشود؛ مانند زمان قرون‌وسطی که آدم زنده را آتش می‌زدند و می‌گفتند جادوگر ضد خدا و ضد مسیح است.

 یعنی جنایت می‌کنند اما به نام خدا می‌کنند. سختی صراط مستقیم این است باید کار شیطانی را از حقیقت تشخیص بدهیم.

همان‌طور که گفتیم کره زمین حساب دارد و در صور پنهان همه‌چیز تحت کنترل و نظارت است و همه‌چیز ضبط می‌شود و هرچه ما انجام می‌دهیم در آرشیو طبیعت ضبط می‌شود. ما مسائل را جور دیگری می‌بینیم که ممکن است در دیدگاه ما اشکال ایجاد کند. به وجود آمدن کنگره حرکت عظیمی بود که در ایجاد آن نباید تردید می‌کردیم... اتفاقات همیشه انجام می‌شود. خوبی‌ها هست، بدی‌ها هم هست، اما مهم این است که ما با فکر کردن و اندیشیدن وقایع را بررسی می‌کنیم و جای مسائل را عوض کرده و یک‌مرتبه به پیروزی می‌رسیم. چیزی که تعیین‌کننده است تفکر ماست و هیچ‌چیز به عهده خدا و یا دیگران نیست. مثلاً در مورد کرونا خود اشخاص تعیین می‌کنند که چه‌کار بکنند و چه‌کار نکنند.

هرچه نیروهای اهریمنی قوی باشند باز نیروی الهی قویی‌تر از آن است. بالاترین دروغ صداقت است. آن‌قدر که صداقت کار می‌کند هیچ دروغی کار نمی‌کند. نمونه‌اش بچه‌های کنگره شصت چون در اثر آموزش‌ها صداقت را یاد گرفته‌اند، وضعیت مالی مناسبی دارند و وقتی می‌خواهیم یک ساختمانی بخریم همه‌شان کمک می‌کنند.

استاد می‌گوید همان جوری که قوانین کنگره را رعایت می‌کنید، همان جور هم قوانین حکومت را باید پذیرا باشید. مسئله مهم دیگر مسئله آکادمی است که امیدوارم یک ساختمانی در حد بین‌المللی داشته باشیم. وقتی آکادمی می‌خواهد تشکیل بشود باید یک موضوع و یک ریشه و بنیان داشته باشد وگرنه پابرجا نخواهد بود؛ مانند کنگره شصت که درمان اعتیاد موضوع و ریشه و بنیان آن است...

علم یعنی دانستن که در راستای حقیقت نهادینه‌شده باشد علم آن است که به نتیجه برسد.

نویسنده: همسفر الهه لژیون یازدهم

گردآوری و ویراستاری: همسفر فخری رابط وبلاگ موقت لژیون یازدهم

همسفران نمایندگی آکادمی

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دی های آموزشی و جهانبینی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
جمعه 12 اردیبهشت 1399 05:26 ب.ظ
با سلام و عرض خدا قوت،خانم الهه عزیز از اینکه مطلب سی دی را بخوبی بیان کردید متشکرم.2
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات