پیام سی دی مثلث تفکر- همسفر ملیحه
چهارشنبه 13 فروردین 1399 ساعت 08:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فخری (لژیون یازدهم) | ( نظرات )

 اما قاضی می‌گوید:

پس انسان می‌تواند بدون قاضی هم می‌شود به دادخواهی بروید و آنچه در شماست از خویش و خویشتن بخواهید که گام بلندی به ژرفای تفکر بردارید تا متوجه بشوید چندان دشوار نیست.

برای حل در امورات حیات خویش بالاترین توان تصویری را با توان عقلی و حسی را بکار ببندید خواهید دید که به آنچه حتی درباره‌اش فکر نمی‌کردید روبرو شده و توان تصویری را با توان واقعی همگام و منطبق نموده‌اید خواهید دید می‌شود خود به‌تنهایی بدون کمک دیگران کاری را انجام دهید ما هم در جستجو ابداً به مسائل دیگر فکر نمی‌کردیم اما دریافتیم و کار اصلی را شروع نمودیم اگر بسیار محکم و پابرجا به مسائل گذشته رسیدگی نمایید نتیجه مطلوبی خواهید گرفت یکی از دوستان می‌گوید با تفکر ساختارها آغاز می‌شود یا با تفکر ساختارها آغاز می‌شود بدون تفکر آنچه هست روبه‌زوال می‌رود. پس تفکر خود یک مثلث کامل است و باید تفکر کرد.

و اما قاضی می‌گوید:

پس انسان می‌تواند بدون قاضی هم می‌شود به دادخواهی بروید و آنچه در شماست از خویش و خویشتن بخواهید که گام بلندی به ژرفای تفکر بردارید تا متوجه بشوید چندان دشوار نیست. خواست درونی را بر آن مأمور بدارید. این مسئله ضروری می‌باشد ما بسیار خشنود هستیم که در جهت خود اندیشی شروع به خودسازی نیز شروع نمودید و قدری به گذشته بیندیشید خواهید دید که چه مسائلی بر شما از مجهول به معلوم گردید. اکنون به پاره‌ای از مطالب مشترک رسیدیم و این برای شما هم تکلیف است که به تکالیف انجام‌شده رسیدگی نمایید و آن را حل نمایید و از هیچ نیرویی که با شما ارتباط داشته باشد نهراسید. شما بایستی در جایگاه خود قرار بگیرید و کلید حل مسائل خودتان، خودتان هستید

زحمت شما در انجام وظایف شکل کامل‌تری میابد ترس را در وجود خود نابود کنید پرونده را از آرشیو بیرون بیاورید و جزءبه‌جزء یا با عبارتی خیلی کامل بدون قاضی حل نمایید؛ که در قانون یزدان هم حق با آن نیرویی است که خلل‌ناپذیر است.

امیدواریم که با طبیعت و شروع بهار به ابعاد گسترده چون اصوات موسیقی در بیکران بدرخشی ونتی باشید که جاوید بماند و خود کلید آن را بیابید میدانید که انسان خود اگر جستجو نکند اگر با همه کاوش گران ماهر هم‌نشین باشد به موضوع واقعی نمی‌رسد. باید دانست که هیچ موجودی به‌اندازه خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی‌کند؛ اما با دانستن و جلو رفتن بهتر است.

ما با گروهی مشغول به کار می‌باشیم که هریک به‌سختی کار می‌کند؛ و از خود می‌خواهند که به آنچه بودن بیرون آورده شوند و در کمک به هم می‌کوشند اما در جهان زمینی برای جلو رفتن همیشه جلودار بوده و برای یافتن مسائل کمک کرد.

برای حل در امورات حیات خویش بالاترین توان تصویری را با توان عقلی و حسی بکار ببندید و خواهید دید که به آنچه حتی درباره‌اش فکر هم نمی‌کردید روبرو شده‌ای؛ و توان تصویری را با توان واقعی همگام و منطبق نموده‌اید خواهید دید می‌شود خود به‌تنهایی بدون کمک دیگران کاری را انجام خواهید داد ما در جستجو ابداً به مسائل دیگری فکر نمی‌کردیم اما دریافتیم و کار اصلی را شروع نمودیم اگر بسیار محکم و پابرجا به مسائل رسیدگی نمایید نتیجه مطلوبی خواهید گرفت یکی از دوستان می‌گوید با تفکر ساختارها آغاز می‌شود بدون تفکر آنچه هست روبه‌زوال می‌رود پس تفکر خود یک مثلث کامل است باید تفکر کرد.

تایپ و گردآوری: همسفر ملیحه لژیون ششم

همسفران نمایندگی آکادمی

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: پیامها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
جمعه 15 فروردین 1399 12:22 ب.ظ
از خداوند متعال و آقای مهندس بنیان گنکره شصت کمال تشکر رو دارم و خانم آنی کماندار کمک راهنمای عزیزم و خانم زری و خانم فخری وتمامی مسافران همسفران کنگره شصت که مرا از جهان تاریکی ها به سمت روشنایی ها رهنمون میکنند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic